Inline Devel (7.x-2.0) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Content
tr: İçerik

en: Development
tr: Geliştirme

en: Cancel
tr: İptal

en: Edit
tr: Düzenle

en: settings
tr: ayarlar

en: History
tr: Geçmiş

en: Options
tr: Seçenekler

en: Authored by
tr: Yazan

en: Send
tr: Gönder

en: Code
tr: Kod

en: Anonymous
tr: Adsız

en: Arguments
tr: Değişkenler

en: Function
tr: İşlev

en: Authoring information
tr: Yazarlık Bilgileri

en: Leave blank for %anonymous.
tr: %anonymous için boş bırakın.

en: By @name on @date
tr: @name tarafından @date tarihinde

en: By @name
tr: @name tarafından
