Inline Devel (7.x-2.0) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Development
ug: پروگرامما تۈزۈش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: History
ug: مەشغۇلات خاتىرىسى

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: Send
ug: يوللاش

en: Code
ug: كود

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: By @name on @date
ug: دا @dateدىن  @name

en: By @name
ug: دىن @name
