Inline Devel (7.x-2.0) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Content
uk: Вміст

en: Development
uk: Розробка

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Edit
uk: Редагувати

en: settings
uk: налаштування

en: History
uk: Історія

en: Options
uk: Опції

en: Authored by
uk: Автор

en: Send
uk: Надіслати

en: Code
uk: Код

en: Anonymous
uk: Анонім

en: Arguments
uk: Аргументи

en: Function
uk: Функція

en: Authoring information
uk: Відомості про автора

en: Leave blank for %anonymous.
uk: Для %anonymous залиште порожнім.

en: By @name on @date
uk: @name, @date

en: By @name
uk: @name
