Inline Devel (7.x-2.0) - en to vi translation catalogue (18 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Content
vi: Nội dung

en: Development
vi: Phát triển

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Edit
vi: Sửa

en: settings
vi: các thiết lập

en: History
vi: Lịch sử

en: Options
vi: Tùy chọn

en: Authored by
vi: Tạo bởi

en: Send
vi: Gửi

en: Code
vi: Mã

en: Anonymous
vi: Ẩn danh

en: Arguments
vi: Tham số

en: Function
vi: Chức năng

en: Authoring information
vi: Thông tin tác giả

en: Leave blank for %anonymous.
vi: Để trống cho %anonymous.

en: By @name on @date
vi: Bởi @name vào lúc @date

en: By @name
vi: @name viết
