Inline Devel (7.x-2.0) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Content
am: ይዞታ

en: Development
am: ልማት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Edit
am: አርትእ

en: History
am: ታሪክ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Code
am: ኮድ

en: Anonymous
am: ስም አልባ

en: Authoring information
am: የድርሰቱ መረጃ

en: Leave blank for %anonymous.
am: %anonymous ባዶ ተው።
