Inline Devel (7.x-2.0) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Content
ar: المحتوى

en: Development
ar: التطوير

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Edit
ar: تحرير

en: settings
ar: إعدادات

en: History
ar: الأرشيف

en: Options
ar: الخيارات

en: Authored by
ar: بواسطة

en: Send
ar: أرسل

en: Code
ar: الكود

en: Anonymous
ar: مجهول

en: Arguments
ar: المتغيرات

en: Function
ar: الوظيفة

en: Authoring information
ar: معلومات التأليف

en: Leave blank for %anonymous.
ar: اترك فراغًا لـ %anonymous.

en: By @name on @date
ar: من @name بتاريخ  @date

en: By @name
ar: من %name
