Inline Devel (7.x-2.0) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Content
az: Məzmun

en: Development
az: Develop

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Edit
az: Dəyiş

en: settings
az: parametrlər

en: History
az: Tarix

en: Options
az: Seçimlər

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Anonymous
az: Anonim

en: Arguments
az: Arqumentlər

en: Leave blank for %anonymous.
az: %anonim üçün boş buraxın

en: By @name on @date
az: @date tarixində @name ilə

en: By @name
az: @name ilə
