Inline Devel (7.x-2.0) - en to bo translation catalogue (18 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: History
bo: ལོ་རྒྱུས

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: Code
bo: ཨང་རྟགས

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: Arguments
bo: འཇུག་གྲངས

en: Function
bo: བྱེད་ནུས

en: Authoring information
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་སྐོར

en: Leave blank for %anonymous.
bo: %anonymous་ལ་སྟོང་པ་བསྐྱུར་དགོས

en: By @name on @date
bo: ཚེས་གྲངས་@dateཡིན་པའི་@name་ལ་བསྟུན་པ

en: By @name
bo: @name་ལ་བསྟུན་པ
