Inline Devel (7.x-2.0) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Development
gu: વિકાસ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Send
gu: મોકલો

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત
