Inline Devel (7.x-2.0) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Content
hi: सामग्री

en: Development
hi: उद्विकास

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: settings
hi: सेटिंग्स

en: History
hi: इतिहास

en: Options
hi: विकल्प

en: Authored by
hi: लिखा गया

en: Send
hi: भेजें

en: Code
hi: कोड

en: Anonymous
hi: अज्ञात

en: Authoring information
hi: संलेखन जानकारी

en: Leave blank for %anonymous.
hi: %anonymous के लिये खाली छोड़ें।
