Inline Devel (7.x-2.0) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Content
hr: Sadržaj

en: Development
hr: Razvoj

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Edit
hr: Uredi

en: settings
hr: Postavke

en: History
hr: Povijest

en: Options
hr: Opcije

en: Authored by
hr: Autor

en: Send
hr: Pošalji

en: Code
hr: Kôd

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: Arguments
hr: Argumenti

en: Function
hr: Funkcija

en: Authoring information
hr: Podaci o autoru

en: Leave blank for %anonymous.
hr: Ostaviti prazno za %anonymous.

en: By @name on @date
hr: Od @name u @date

en: By @name
hr: Od @name
