Inline Devel (7.x-2.0) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Content
hu: Tartalom

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: settings
hu: beállítások

en: History
hu: Történet

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Authored by
hu: Szerző

en: Send
hu: Küldés

en: Code
hu: Kód

en: Anonymous
hu: Névtelen

en: Arguments
hu: Argumentumok

en: Function
hu: Függvény

en: Authoring information
hu: Szerzői információk

en: Leave blank for %anonymous.
hu: Üresen hagyandó ha %anonymous.

en: By @name on @date
hu: Szerző: @name (@date)

en: By @name
hu: Szerző: @name
