Inline Devel (7.x-2.0) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: History
hy: Պատմություն

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Send
hy: Ուղարկել

en: Code
hy: Կոդ

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Authoring information
hy: Տեղեկություն հեղինակի մասին

en: Leave blank for %anonymous.
hy: Թողեք դատարկ, %anonymous -ի համար։

en: By @name
hy: Հեղինակ` @name
