Inline Devel (7.x-2.0) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Content
is: Innihald

en: Development
is: Þróun

en: Cancel
is: Hætta við

en: Edit
is: Breyta

en: settings
is: stillingar

en: History
is: Saga

en: Options
is: Möguleikar

en: Authored by
is: Höfundur

en: Send
is: Senda

en: Code
is: Kóði

en: Anonymous
is: Nafnlaus

en: Arguments
is: Rök

en: Authoring information
is: Upplýsingar um höfund

en: Leave blank for %anonymous.
is: Skiljið eftir autt fyrir %anonymous

en: By @name on @date
is: Eftir @name þann @date

en: By @name
is: Eftir @name
