Inline Devel (7.x-2.0) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Content
ja: コンテンツ

en: Development
ja: 開発

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Edit
ja: 編集

en: settings
ja: 設定

en: History
ja: 履歴

en: Options
ja: オプション

en: Authored by
ja: 投稿者

en: Send
ja: 送信

en: Code
ja: コード

en: Anonymous
ja: 匿名

en: Arguments
ja: 引数

en: Function
ja: 機能

en: Authoring information
ja: 投稿の情報

en: Leave blank for %anonymous.
ja: 投稿者の名前を入力してください。 空欄にすると %anonymous の投稿として扱われます。

en: By @name on @date
ja: 日付 @date 　　投稿者 @name

en: By @name
ja: @name 作成

en: Function name
ja: 関数名
