Inline Devel (7.x-2.0) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Content
jv: Konten

en: Development
jv: Pangembangan

en: Cancel
jv: Batal

en: Edit
jv: Sunting

en: settings
jv: setelan

en: History
jv: Sejarah

en: Options
jv: Opsi

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Send
jv: Kirim

en: Code
jv: Kode

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: Function
jv: Fungsi

en: Authoring information
jv: Katrangan panulisan

en: Leave blank for %anonymous.
jv: Kosongna waé kanggo @anonymous.

en: By @name on @date
jv: Nang @name tanggal @date

en: By @name
jv: Nang @name
