Inline Devel (7.x-2.0) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Content
ka: კონტენტი

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: settings
ka: პარამეტრები

en: History
ka: ისტორია

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Send
ka: გაგზავნა

en: Code
ka: კოდი

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: Arguments
ka: არგუმენტები

en: Authoring information
ka: ინფორმაცია ავტორის შესახებ
