Inline Devel (7.x-2.0) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: settings
lt: nustatymai

en: History
lt: Istorija

en: Options
lt: Nustatymai

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Send
lt: Siųsti

en: Code
lt: Kodas

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Arguments
lt: Argumentai

en: Function
lt: Funkcija (metodas)

en: Authoring information
lt: Sukūrimo informacija

en: Leave blank for %anonymous.
lt: Jei paliksite tuščią bus %anonymous.

en: By @name on @date
lt: Sukūrė @name - @date

en: By @name
lt: Sukūrė @name
