Inline Devel (7.x-2.0) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Content
lv: Saturs

en: Development
lv: Izstrāde

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Edit
lv: Labot

en: settings
lv: iestatījumi

en: History
lv: Vēsture

en: Options
lv: Iespējas

en: Authored by
lv: Autors

en: Send
lv: Sūtīt

en: Code
lv: Kods

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Arguments
lv: Argumenti

en: Function
lv: Funkcija

en: Authoring information
lv: Informācija par autoru

en: Leave blank for %anonymous.
lv: Lai kā sagatavotājs tiktu norādīts %anonymous, atstājiet lauku tukšu.

en: By @name on @date
lv: No @name datumā @date

en: By @name
lv: No @name
