Inline Devel (7.x-2.0) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: History
ml: ചരിത്രം

en: Authored by
ml: എഴുതിയത്

en: Code
ml: കോഡ്

en: Anonymous
ml: അഞ്ജാതന്‍
