Inline Devel (7.x-2.0) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Content
mr: साहित्य

en: Cancel
mr: रद्द

en: Edit
mr: संपादन

en: History
mr: इतिहास

en: Options
mr: विकल्प

en: Authored by
mr: लेखक

en: Send
mr: पाठवा

en: Anonymous
mr: अज्ञात
