Inline Devel (7.x-2.0) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Content
oc: Contengut

en: Development
oc: Desvolopament

en: Cancel
oc: Anullar

en: Edit
oc: Modificar

en: settings
oc: paramètres

en: History
oc: Istoric

en: Options
oc: Opcions

en: Authored by
oc: Escrich per

en: Send
oc: Mandar

en: Code
oc: Còde

en: Anonymous
oc: Anonim

en: Function
oc: Foncion

en: Authoring information
oc: Informacions de publicacion

en: Leave blank for %anonymous.
oc: Daissatz void per %anonymous.

en: By @name on @date
oc: Per @name lo @date

en: By @name
oc: Per @name
