Inline Devel (7.x-2.0) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Content
pt: Conteúdo

en: Development
pt: Desenvolvimento

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Edit
pt: Editar

en: settings
pt: configurações

en: History
pt: Histórico

en: Options
pt: Opções

en: Authored by
pt: Escrito por

en: Send
pt: Enviar

en: Code
pt: Código

en: Anonymous
pt: Anônimo

en: Arguments
pt: Argumentos

en: Function
pt: Função

en: Authoring information
pt: Informações de autoria

en: Leave blank for %anonymous.
pt: Deixe em branco para %anonymous.

en: By @name on @date
pt: Por @name em @date

en: By @name
pt: Por @name
