Inline Devel (7.x-2.0) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Content
ro: Conținut

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Cancel
ro: Anulare

en: Edit
ro: Editați

en: settings
ro: setări

en: History
ro: Istoric

en: Options
ro: Opțiuni

en: Authored by
ro: Autor

en: Send
ro: Trimite

en: Code
ro: Cod

en: Anonymous
ro: Anonim

en: Arguments
ro: Argumente

en: Function
ro: Funcţie

en: Authoring information
ro: Informații despre autor

en: Leave blank for %anonymous.
ro: Lăsați liber pentru %anonymous.

en: By @name on @date
ro: De @name la @date

en: By @name
ro: De @name
