Inline Devel (7.x-2.0) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Content
sk: Obsah

en: Development
sk: Vývoj

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Edit
sk: Upraviť

en: settings
sk: nastavenia

en: History
sk: História

en: Options
sk: Nastavenia

en: Authored by
sk: Autor

en: Send
sk: Odoslať

en: Code
sk: Kód

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Arguments
sk: Argumenty

en: Function
sk: Funkcia

en: Authoring information
sk: Informácie o autorovi

en: Leave blank for %anonymous.
sk: Ponechajte prázdne pre %anonymous.

en: By @name on @date
sk: Od používateľa @name - @date

en: By @name
sk: Podľa @name
