Inline Devel (7.x-2.0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Content
sr: Садржај

en: Cancel
sr: Поништи

en: Edit
sr: Измени

en: Code
sr: Кôд

en: Anonymous
sr: Анонимни
