Inline Devel (7.x-2.0) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Content
ur: متن

en: Development
ur: ڈویلپمنٹ

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: settings
ur: ترتیبات

en: History
ur: ہسٹری

en: Authored by
ur: تصنیف از

en: Code
ur: کوڈ

en: Anonymous
ur: گمنام
