Inline Entity Form (7.x-1.0-beta3) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Cancel
fa: لغو

en: Quantity
fa: تعداد

en: Edit
fa: ویرایش

en: Label
fa: برچسب

en: Total
fa: مجموع

en: ID
fa: شناسه

en: Fields
fa: فیلدها

en: Sort order
fa: ترتیب مرتب سازی

en: Details
fa: جزئیات

en: Price
fa: قیمت

en: SKU
fa: مدل

en: Attributes
fa: مشخصه‌ها

en: Are you sure you want to delete %label?
fa: آیا مطمئن هستید می‌خواهید %label را حذف کنید؟

en: Line item label
fa: برچسب رشته جنس

en: Unit price
fa: قیمت واحد

en: The SKU %sku contains invalid characters.
fa: مدل %sku شامل کاراکتر‌های نامعتبر می‌باشد.
