Inline Entity Form (7.x-1.0-rc1) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Name
ht: Non

en: Vocabulary
ht: Vokabilè
