Inline Entity Form (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (33 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Remove
cs: Odstranit

en: Description
cs: Popis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Quantity
cs: Množství

en: Edit
cs: Upravit

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Total
cs: Celkem

en: term
cs: podmínka

en: Active
cs: Aktivní

en: Vocabulary
cs: Slovník

en: Fields
cs: Pole

en: Contains
cs: Obsahuje

en: Sort order
cs: Pořadí

en: Details
cs: Detaily

en: Price
cs: Cena

en: node
cs: uzel

en: SKU
cs: Kód zboží

en: Attributes
cs: Atributy

en: nodes
cs: uzly

en: Line item label
cs: Název řádkové položky

en: Autocomplete matching
cs: Porovnávání s automatickým dokončováním

en: Starts with
cs: Začíná na

en: @label title
cs: @label název

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
cs: Zvolte metodu, která se má použít pro návrhy při automatickém dokončování. Berte na vědomí, že možnost <em>Obsahuje</em> může na stránkách s velkým počtem uzlů (řádově tisíce) způsobovat problémy s výkonem.

en: Unit price
cs: Jednotková cena

en: Variation title
cs: Nadpis varianty

en: Add new @type_singular
cs: Přidat nový @type_singular

en: variations
cs: varianty
