Inline Entity Form (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Edit
eo: Redaktu

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Active
eo: Aktiva

en: Fields
eo: Kampoj

en: Details
eo: Detaloj

en: node
eo: nodo

en: Autocomplete matching
eo: Kongruado de aŭtomataj kompletigitiloj
