Inline Entity Form (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Active
kk: Белсенді

en: Fields
kk: Өрістер

en: Details
kk: Мәліметтер
