Inline Entity Form (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (30 entries)

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Quantity
et: Kogus

en: Edit
et: Muuda

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Total
et: Kokku

en: term
et: termin

en: Active
et: Aktiivne

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: Fields
et: Väljad

en: Contains
et: Sisaldab

en: Sort order
et: Sorteerimise suund

en: Details
et: Üksikasjad

en: Price
et: Hind

en: node
et: postitus

en: SKU
et: Tootekood

en: Attributes
et: Omadused

en: terms
et: terminid

en: nodes
et: postitused

en: Autocomplete matching
et: Autotäituri kattuvus

en: Starts with
et: Algab millega

en: Unit price
et: Ühiku hind

en: Add new @type_singular
et: Lisa uus @type_singular

en: Add existing @type_singular
et: Lisa olemasolev @type_singular
