Inline Entity Form (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (23 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Operations
oc: Accions

en: Type
oc: Tipe

en: Cancel
oc: Anullar

en: Remove
oc: Levar

en: Description
oc: Descripcion

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Quantity
oc: Quantitat

en: Edit
oc: Modificar

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: term
oc: tèrme

en: Active
oc: Actiu

en: Vocabulary
oc: Vocabulari

en: Fields
oc: Camps

en: Contains
oc: Conten

en: Sort order
oc: Òrdre de triada

en: Details
oc: Detalhs

en: node
oc: nosèl

en: terms
oc: tèrmes

en: nodes
oc: nosèls

en: Starts with
oc: Commence per
