Inline Entity Form (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (19 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Type
th: ประเภท

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Remove
th: เอาออก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Quantity
th: จำนวน

en: Edit
th: แก้ไข

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Total
th: ทั้งหมด

en: ID
th: ไอดี

en: term
th: ข้อมูล

en: Vocabulary
th: คำศัพท์

en: Contains
th: ประกอบด้วย

en: Sort order
th: ลำดับการเรียง

en: Details
th: รายละเอียด

en: Price
th: ราคา

en: node
th: โหนด

en: Starts with
th: เริ่มต้นด้วย
