Inline Entity Form (7.x-1.2) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Remove
ga: Bain

en: Quantity
ga: Méid

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Total
ga: Iomlán

en: Price
ga: Praghas

en: Unit price
ga: Praghas an aonaid
