Inline Entity Form (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (59 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Quantity
pl: Ilość

en: Edit
pl: Edytuj

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Total
pl: Razem

en: term
pl: termin

en: Active
pl: Aktywne

en: Published
pl: Opublikowane

en: Vocabulary
pl: Słownik

en: Fields
pl: Pola

en: Contains
pl: Zawiera

en: Sort order
pl: Kolejność sortowania

en: Details
pl: Szczegóły

en: Price
pl: Cena

en: node
pl: zawartość

en: Attributes
pl: Atrybuty

en: terms
pl: terminy

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: nodes
pl: węzły

en: Line item label
pl: Etykieta pozycji zamówienia

en: Autocomplete matching
pl: Dopasowanie podpowiedzi

en: Starts with
pl: Zaczyna się od

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
pl: Wybierz zachowanie podpowiedzi w tym polu. Wybranie opcji <em>Zawiera</em> może spowodować problemy wydajnościowe na stronach z tysiącami węzłów.

en: Unit price
pl: Cena jednostkowa

en: You must specify a whole number for the quantity.
pl: Należy określić liczbę całkowitą dla ilości.

en: You must specify a positive number for the quantity
pl: Należy podać dodatnią liczbę dla ilości.

en: This SKU is already in use and must be unique. Please supply another value.
pl: Ten SKU jest już używany a musi być unikalny. Proszę podać inną wartość.

en: entity
pl: encja

en: The SKU %sku contains invalid characters.
pl: SKU %sku zawiera niedozwolone znaki.

en: entities
pl: encje

en: Inline Entity Form: %type
pl: Dołączony formularz encji: %type

en: Provides a widget for inline management (creation, modification, removal) of referenced entities.
pl: Udostępnia kontrolkę do bezpośredniej edycji (tworzenia, edycji, usuwania) powiązanych encji.

en: Line item details
pl: Szczegóły pozycji zamówienia

en: Supply the line item label to be used for this line item.
pl: Podaj etykietę pozycji zamówienia, która będzie używana dla tej pozycji.

en: The quantity of line items.
pl: Ilość pozycji zamówienia.

en: Auto generate the product title
pl: Auto generowanie tytułu produktu

en: This will hide the title input field and generate the title by appending any available attributes to the @entity title.
pl: Spowoduje ukrycie pola edycji tytułu i jego wygenerowanie poprzez dopisanie wszystkich dostępnych atrybutów do tytułu encji  @entity.

en: Variation title
pl: Tytuł wariacji

en: Supply a unique identifier using letters, numbers, hyphens, and underscores. Commas may not be used.
pl: Podaj unikalny identyfikator składający się z liter, cyfr, myślników i znaków podkreślenia. Przecinki nie są dopuszczalne.

en: Add new @type_singular
pl: Dodaj nowy @type_singular

en: Save @type_singular
pl: Zapisz @type_singular

en: variation
pl: wariacja

en: variations
pl: wariacje

en: Refer to the referenced products as "variations"
pl: Odnoś się do powiązanych produktów jako "wariacje"

en: Will be auto-generated when the form is saved.
pl: Będzie automatycznie wygenerowany po zapisaniu formularza.

en: You have added @entities_count out of @cardinality_count allowed @label.
pl: Dodano @entities_count z @cardinality_count dozwolonych @label.

en: Add existing @type_singular
pl: Dodaj istniejący @type_singular

en: Add @type_singular
pl: Dodaj @type_singular

en: The selected @label has already been added.
pl: Wybrany  @label został już dodany.

en: Allow users to add existing @label.
pl: Pozwól użytkownikom dodawać istniejące @label.

en: Delete referenced @label when the parent entity is deleted.
pl: Usuń powiązane @label kiedy encja nadrzędna jest usuwana.

en: Are you sure you want to remove %label?
pl: Masz pewność, że chcesz usunąć %label?

en: Delete this @type_singular from the system.
pl: Usuń @type_singular z systemu.
