Inline Entity Form (7.x-1.3) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Quantity
af: Aantal

en: Edit
af: Wysig

en: Name
af: Naam

en: Active
af: Aktief

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Vocabulary
af: Woordeskat

en: Price
af: Prys

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: Unit price
af: Eenheidsprys
