Inline Entity Form (7.x-1.3) - en to hr translation catalogue (21 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Remove
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Quantity
hr: Količina

en: Edit
hr: Uredi

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Total
hr: Ukupno

en: term
hr: pojam

en: Active
hr: Aktivno

en: Published
hr: Objavljeno

en: Vocabulary
hr: Rječnik

en: Fields
hr: Polja

en: Contains
hr: Sadrži

en: Sort order
hr: Redoslijed

en: Details
hr: Detalji

en: Price
hr: Cijena

en: Attributes
hr: Atributi
