Inline Entity Form (7.x-1.3) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Cancel
jv: Batal

en: Remove
jv: Buwang

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Edit
jv: Sunting

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Active
jv: Aktif

en: Published
jv: Dipacak

en: Vocabulary
jv: Vokabulari

en: Fields
jv: Field

en: Contains
jv: Ngandhut

en: Sort order
jv: Prentah urutan

en: Details
jv: Lengkapé
