Inline Entity Form (7.x-1.3) - en to lv translation catalogue (29 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Quantity
lv: Skaits

en: Edit
lv: Labot

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Total
lv: Kopā

en: term
lv: termins

en: Active
lv: Aktīvs

en: Published
lv: Publicēts

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: Fields
lv: Lauki

en: Contains
lv: Satur

en: Sort order
lv: Kārtošanas secība

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Price
lv: Cena

en: node
lv: mezgls

en: SKU
lv: Kods

en: Attributes
lv: Atribūti

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: nodes
lv: mezgli

en: Autocomplete matching
lv: Automātiskās pabeigšanas atbilstība

en: Starts with
lv: Sākas ar

en: Unit price
lv: Vienības cena
