Inline Entity Form (7.x-1.4) - en to bo translation catalogue (32 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Quantity
bo: གྲངས་ཚད།

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Total
bo: ཁྱོན་བསྡོམས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: term
bo: ཐ་སྙད

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Vocabulary
bo: སྤྱི་མིང

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Contains
bo: ཚུད་པ

en: Sort order
bo: གོ་རིམ

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: Price
bo: རིན་གོང་།

en: node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: SKU
bo: བཟོ་རྟགས།

en: Attributes
bo: མཚན་ཉིད

en: !name field is required.
bo: གནས་ཁོངས་!name་དགོས་ངེས་ཡིན་པ།

en: nodes
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Line item label
bo: རྣམ་གྲངས་ཀྱི་གདོང་འཛར།

en: Autocomplete matching
bo: རང་འགུལ་ངང་ཟླ་སྒྲིག

en: Starts with
bo: འགོ་རྩོམ་བྱེད

en: @label title
bo: ཁ་བྱང་ @label

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
bo: རང་འགུལ་གྱིས་བསམ་འཆར་འཚོལ་སྡུད་བྱེད་པའི་ཐབས་གདམ་གསེས་བྱེད་པ། མཉམ་འཇོག་བྱེད་རྒྱུ་ཞིག་ལ་ཚེག་ཚིགས་མང་བའི་དྲ་ཚིགས་ཀྱི་<em>འདུ་བ།</em>ཡི་གཤིས་ནུས་ལ་ནོར་འཁྲུལ་བྱུང་བའི་ཉེན་ཁ་ཡོད།
