Inline Entity Form (7.x-1.4) - en to km translation catalogue (17 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: term
km: ពាក្យ

en: Active
km: សកម្ម

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Vocabulary
km: វាក្យសព្ទ

en: Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: node
km: ថ្នាំង

en: !name field is required.
km: ត្រូវ​ការ​​វាល !name ។
