Inline Entity Form (7.x-1.4) - en to vi translation catalogue (26 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Operations
vi: Thao tác

en: Type
vi: Kiểu

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Remove
vi: Xoá

en: Description
vi: Mô tả

en: Disabled
vi: Tắt

en: Quantity
vi: Số lượng

en: Edit
vi: Sửa

en: Name
vi: Tên

en: Label
vi: Nhãn

en: Total
vi: Tổng

en: ID
vi: Mã

en: Active
vi: Hoạt động

en: Published
vi: Đã công bố

en: Vocabulary
vi: Từ vựng

en: Fields
vi: Các trường

en: Contains
vi: Chứa

en: Sort order
vi: Thứ tự sắp xếp

en: Details
vi: Chi tiết

en: Price
vi: Giá

en: Attributes
vi: Các thuộc tính

en: Unpublished
vi: Đã bỏ công bố

en: !name field is required.
vi: Thông tin !name cần được nhập.

en: Starts with
vi: Bắt đầu với

en: entity
vi: thực thể
