Inline Entity Form (7.x-1.5) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: Active
ne: सक्रिय

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Contains
ne: समावेश

en: Details
ne: विस्तृत

en: node
ne: नोड
