Inline Entity Form (7.x-1.5) - en to nn translation catalogue (18 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Remove
nn: Fjern

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Quantity
nn: Mengd

en: Edit
nn: Rediger

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Active
nn: Aktiv

en: Published
nn: Publisert

en: Fields
nn: Felt

en: Contains
nn: Inneheld

en: Details
nn: Detaljar

en: Price
nn: Pris

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: !name field is required.
nn: !name feltet er påkrevd.

en: Starts with
nn: Startar med
