Inline Entity Form (7.x-1.5) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Type
si: වර්ගය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය
