Inline Entity Form (7.x-1.6) - en to am translation catalogue (15 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Edit
am: አርትእ

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: Active
am: ገባሪ

en: Published
am: የታተመ

en: node
am: አንጓ

en: Autocomplete matching
am: የራሥ-ሙላ ማዛመድ
