Inline Entity Form (7.x-1.6) - en to hy translation catalogue (17 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Vocabulary
hy: Բառարան

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Contains
hy: Պարունակում է

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: @label
hy: @label (@column)
