Inline Entity Form (7.x-1.6) - en to ku translation catalogue (17 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Active
ku: چالاکە

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Vocabulary
ku: وشەگەل

en: Contains
ku: لەخۆیەوە گرتووە

en: Details
ku: زانیاری زیاتر

en: node
ku: گرێ

en: !name field is required.
ku: بۆشایی !name پێویستە.
